Podpořte mě a mého zakrslého králíčk Maxe a hlasujte pro >Reddies< ZDE !!

4.kapitola-od Sofi

13. října 2012 v 15:12 | Vann |  Příběhy
Romantic
Pamatujete si na všechny ty romantické filmy? Třeba na Pomádu...Panna nebo orel a co mají společného? Happy end...no, tak s tím v reálném životě nepočítejte. Já si myslela, že se mě zeptá v autobuse, přede všemi, a že mi dá polibek … a bude napjatě čekat, až odpovím na jeho otázku.
Jak vidíte, je to jinak, ani s happy endem se netrefili. Nedívejte se na ty filmy, jenom vám spletou hlavu a budete čekat na "Prince na bílém koni". Pamatujete, jak jste si, když jste byly malé, povídaly o svém dokonalém manželovi? Jak bude vypadat? Můj byl modrooký blonďák, samozřejmě bohatý, aby mi toho mohl koupit tolik, kolik bych toho chtěla. Aby byl romantický a měl mě rád..nesmí chybět také svaly a vysportované tělo. Vidíte se v tom? Takového by si přála snad každá a když ne, přesně takového, tak aspoň podobného. Milé dámy, ti jsou jen v knížkách pro zamilované puberťačky. Jenom pochopit to, není zrovna lehké. Nebo když už si myslíte, že jste aspoň vzhledově někoho takového našla .. tak se mu nelíbíte. Nerada vás odrazuji, ale ono to tak většinou je, myslete si, že mám černé brýle a vidím vše pochmurně, ale já už nevidím svět růžově..vidím jeho pravou tvář. Ale jsou na něm i pozitivní věci: přátelé, kteří vás podrží v těžkých chvílích, milovaní mazlíčci.
Ale já už nevidím lásku..tohle slovo, co vlastně znamená? Vždyť se celý svět může zhroutit během týdne, můžete ztratit někoho blízkého během hodiny a můžete to všechno ukončit během minuty. Jestli se ptáte, co s Petrem...no, píšeme si a já se zase na nějakou tu hodinu cítím šťastná. Píše mi sladké věci i když tyhle mě zrovna rozčilují. Třeba Soničko, ty moje myšičko, ty si má princeznička ….Hezké, že? Nevím, proč mi to dělá...už jsem zoufalá. Je to týden, co mi napsal tu smsku a pořád to bolí stejně. Chce to říct si "jdu dál"..no, fajn, já bych šla, jenže dát si ho pryč z přátel, to můžu, ale nevidět ho v autobuse a vymazat z mé hlavy jeho číslo, to už nejde. Kdyby mi aspoň neříkal ty hezké věci, nevšímal si mě nebo mi řekl, že chce být jen kamarád, já bych to pochopila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh od Sofi?

Ano 42.9% (3)
Ne 28.6% (2)
Moc pěkné 28.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama