Podpořte mě a mého zakrslého králíčk Maxe a hlasujte pro >Reddies< ZDE !!

3.kapitola-od Sofi

7. října 2012 v 13:36 | Vann |  Příběhy
Nechápu, že jsem byla tak důvěřivá a věřila, že by mně mohlo něco takového potkat...než jsem potkala Petra, myslela jsem, že už mám srdce z kamene a nikoho do něj nepustím.
Chyba!!! Osudová chyba...nejraději bych si nafackovala, že jsem tenkrát nevypla facebook a dál si s ním nepovídala..mohlo mi být skvěle, přišla jsem kvůli němu o nabídku od kluka, který je jedním z mých kamarádů.
Co přišlo další den? Vstávalo se mi lehce, milovala jsem každý svůj nádech...dokud jsem se nekoukla na mobil, kde bylo tohle:"Soni promiň, nechci ti ublížit, ale teď ještě nějak nemůžu, ty vyšetření, problémy doma atd... jsem prostě čůrák ...promiň.
Celá rozespalá zapínám facebook a píšu mu … neměla jsem to dělat, připadám si hrozně i když jsem mu nenapsala nic špatného ani urážlivého.
Celé ráno jsem probrečela, jeli jsme hodinu a půl za babičkou. Celou tu dobu jsem si pouštěla písničky a brečela...byla jsem drzá a naštvaná kvůli každé prkotině.
Připadám si jako stíhačka, protože jsem Petrovi napsala dvě smsky a jednou jsem mu volala, aby šel na facebook ...zrovna jel na Ronov, tak jsem to nechtěla řešit. Měla jsem chuť vzít si nožík, co ležel na stole a něco si udělat..nějakou tržnou ranku, uklidňuje mě pocit stékající krve, nejsem cvok, jenom se píchnu, třeba do prstu a dívám se, jak krev stéká a ukápne na moji podlahu v pokoji.
Neudělala jsem to, teda zatím. Jenom nevím, proč se já musím zamilovat do kluka, kterého nemůžu mít, miluju ho a vlastně nenávidím za to, co mi dělá.
Uvidím, jak to bude dál, snažím se zachovat optimismus, kterým pomáhám kamarádkám, ale nějak mi to nejde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizule xDD Elizule xDD | 7. října 2012 v 20:50 | Reagovat

Suprové a hezké! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama