Podpořte mě a mého zakrslého králíčk Maxe a hlasujte pro >Reddies< ZDE !!

3.kapitola,2část-od Sofi

8. října 2012 v 16:07 | Vann |  Příběhy
Pokouším se nebrečet, nepřemýšlet, ale taky to nejde. Chci jít do lesa, jenže už je tma. Chci se tam vyječet a vybít. Pak usnout vyčerpáním a možná se lehce podchladit, abych nemusela do školy. Naštěstí jsou prázdniny a nemusím se dívat na Petra, jak se na mě usmívá, protože vím, že bych se asi zhroutila, myslete si, že to přeháním...ale ne, nemyslím. Proč mi tohle dělá?
Proč mě takhle týrá? Proč? Chce se mi zase brečet, kamarádky mě podporují, jak jen můžou, jenže to nepomáhá.Taky máte někdy pocit, že bez té osoby vás kousek chybí? Já ho nemám, mám pocit, že chybím celá, mám pocit, že mi v téhle zimě zamrzlo srdce a že už nerozmrzne. Pokouším se být silná a nebrečet jako malá, ale to, že láska bolí takhle moc, mi neřekl nikdo...doufám, že se mi nic nestane.

KOTRMELCE
Večer se objevil na facebooku … chtěla jsem si popovídat o té smsce a o všem, co mi řekl, ale zjistila jsem, že šel do hospody se opít a teď se vrátili. Petr byl opilý a já mu řekla, že to necháme na zítřek.
Na to mi odvětil, že to klidně můžeme řešit teď, že se kluci dívají na jeden peprnější film (jestli víte, co myslím). No, rozumíte tomu? Takové romantické, co? Měla jsem sto chutí ho poslat do patřičných míst, když mi poslal pusinku...roztála jsem. Ale pokoušela jsem se dělat, jako kdyby nic a jen jsem řekla:"najednou". Myslete si, že jsem blázen, zatouženě se dívat na špatnou grafiku toho smajlíka a myslet při tom na pusu od Petra, ale byla jsem tak zoufalá, že mi to bohatě stačilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama